Guesthouse Better Together

Η βίλα Guesthouse Better Together Μαρακές παρέχει πισίνα και επίσης προσφέρει στους δραστήριους επισκέπτες την ευκαιρία να κάνουν γιόγκα.

Οι επισκέπτες του της βίλας Guesthouse Better Together μπορούν να θαυμάσουν τη θέα στον κήπο. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν walk-in ντους.

Οσοι αγαπούν τη γυμναστική μπορούν να χρησιμοποιήσουν μαθήματα γιόγκα.

Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην κοινόχρηστη κουζίνα. Το κατάλυμα απέχει περίπου 1 χλμ. από La Villa Oscar, που σερβίρει πιάτα γαλλικής κουζίνας

Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Μαρακές Μενάρα και περίπου 7 χλμ. από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως Museum of African Contemporary Art Al Maaden. Ο σταθμός λεωφορείων Tnin ourika, που βρίσκεται μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Guesthouse Better Together Μαρακές
Modern Design Villa Private Pool Marrakech
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Design Villa Private Pool Marrakech

2.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 382 USD 344
ανά νύχτα
Palais Benfatah
Τιμή μόνο για κινητά

Palais Benfatah

6.9
Ευχάριστο 29 σχόλια
2.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 86 USD 77
ανά νύχτα
Maison Coco
Τιμή μόνο για κινητά

Maison Coco

4.0
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
3.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Μαθήματα γιόγκα
    • Μαθήματα αεροβικής

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια
    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Εστιατόριο
    • Σνακ Μπαρ
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Τζάκι
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Η βίλα Guesthouse Better Together προσφέρει πάρκινγκ στους πελάτες;
      Ναι, σε η βίλα Guesthouse Better Together το αυτοκίνητό σας θα είναι ασφαλές σε ιδιωτική στάθμευση στον χώρο.
    • Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η βίλα Guesthouse Better Together αεροδρόμιο;
      Η βίλα Guesthouse Better Together είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Μαρακές Μενάρα.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η βίλα Guesthouse Better Together;
      Οι πελάτες της η βίλα Guesthouse Better Together παρακαλούνται να έρθουν στις 23:00 και να φύγουν μέχρι τις 10:00.
    • Επιτρέπονται κατοικίδια σε η βίλα Guesthouse Better Together;
      Ναι, συνήθως επιτρέπονται κατοικίδια σε η βίλα Guesthouse Better Together, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Guesthouse Better Together Μαρακές

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο